Obecnie poszukujemy:

Asystent księgowy (docelowo – samodzielny/na księgowy/wa)

Czujesz, że księgowość/rachunkowość to Twoja przyszłość? Chciałbyś zacząć pracę w biurze, ale nie masz doświadczenia? Nie przejmuj się! Nauczymy, wyszkolimy i zapewnimy zdobycie umiejętności niezbędnych do bycia w przyszłości samodzielnym księgowym. Ważna jest chęć i naturalne predyspozycje, reszta jest po naszej stronie.

Początkowy zakres obowiązków:

  • prace administracyjno – biurowe
  • nauka podstaw uproszczonej księgowości
  • pomocnicze pracę księgowe
  • obsługa Klientów biura

Wymagania:

  • chęć do pracy i zdolność logicznego myślenia;
  • wskazana teoretyczna znajomość przepisów podatkowych w zakresie uproszczonej księgowości;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • mile widziana znajomość podstaw kadr i płac.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • nieustanne doszkalanie w zakresie prawa podatkowego
  • pracę w miłej atmosferze

Dane kontaktowe

Kancelaria Rachunkowa PODATEK Sp. z o.o.

ul. Odkrywców 8/1
53-212 Wrocław
REGON: 360545700
NIP: 8943058767
KRS: 0000537829

Chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami!

    Kontakt

    tel: 690 50 80 50
    tel: 572 72 44 44
    mail: biuro@infopodatek.pl