Obecnie poszukujemy:

Samodzielna księgowa/wy - pełna księgowość

Czy jesteś doświadczoną księgową, która szuka nowych wyzwań zawodowych? A może szukasz stabilnej pracy w dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym? Jeśli tak, mamy dla Ciebie interesującą ofertę!

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie księgowości klientów (księgi rachunkowe)
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i prowadzenie dokumentacji podatkowej (CIT, VAT)
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych

Wymagania:

  • minimum trzyletnie doświadczenie w księgowości – wymóg konieczny
  • znajomość oprogramowania Comarch Optima w stopniu co najmniej dobrym – wymóg konieczny
  • biegła znajomość zasad rachunkowych i przepisów prawa podatkowego
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych i samodzielnym rozliczaniu podmiotów

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i efektywności
  • rozwój zawodowy w oparciu o profesjonalny system szkoleń
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Dane kontaktowe

Kancelaria Rachunkowa PODATEK Sp. z o.o.

ul. Odkrywców 8/1
53-212 Wrocław
REGON: 360545700
NIP: 8943058767
KRS: 0000537829

Chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami!

    Kontakt

    tel: 690 50 80 50
    tel: 572 72 44 44
    mail: biuro@infopodatek.pl