Zapraszamy na szkolenia z INFOPODATKIEM!

Szanowni Przedsiębiorcy!

Biorąc pod uwagę docierające do nas sugestie i sygnały, w dniu 10 stycznia organizujemy i umożliwiamy udział w dwóch szkoleniach z zakresu:
–       JAK SIĘ NIE DAĆ ZHACKOWAĆ – bezpieczny pracownik
Poruszone zostaną na nim takie kwestie jak: – aktualne sposoby działania cyberprzestępców – metody ochrony przed przeprowadzanymi atakami komputerowymi – bezpieczne korzystanie z przeglądarki internetowej, poczty elektronicznej i pakietu Office – bezpieczne przechowywanie danych na laptopie i pendrive’ach – tworzenie i zarządzanie swoimi hasłami – korzystanie z sieci Wi-Fi i zdalnego dostępu do firmowych zasobów.
To, że nie jest to problem tylko teoretyczny, widzimy zarówno sami, jak i za pośrednictwem informacji otrzymywanych od Państwa. W praktyce jednym z największych niebezpieczeństw dla funkcjonowania każdej firmy jest obecnie brak możliwości działania po ataku hakerskim, zaszyfrowaniu serwera, poczty oraz możliwym wycieku danych osobowych czy finansowych.
Szkolenie jest prowadzone przez firmę Niebezpiecznik.pl i dedykowane zarówno dla pracowników firm na co dzień wykorzystujących w swojej pracy internet jak i samych przedsiębiorców. Dzięki temu szkoleniu dowiesz się jak zabezpieczyć się przed cyberatakami, jak je wykrywać i jak prawidłowo na nie reagować.
 
–       KSeF CZYLI REWOLUCJA W MAŁYCH FIRMACH – obowiązkowy proces wdrożenia e-faktur będzie kolejnym wyzwaniem dla przedsiębiorców. O ile JPK składany jest raz w miesiącu i można poprawić dane przed wysyłką, o tyle proces e-fakturowania będzie toczył się w czasie rzeczywistym, a sam proces wystawiania faktury w nowym systemie może powodować ból głowy, a skutki ewentualnych błędów będą dużo większe.
Szkolenie prowadzone przez doradcę podatkowego Krzysztofa Biernackiego pozwoli zrozumieć i przygotować się do tej zapewne największej zmiany w prowadzeniu działalności od wielu lat.
Na szkoleniu dowiemy się jak wystawić fakturę w KSeF , co trzeba zrobić aby otrzymać fakturę kosztową, w jaki sposób będą one przechowywane, a przede wszystkim źródłem jakich informacji i w jakim czasie będą one dla urzędu skarbowego.  

Szkolenie odbędzie się 10.01.2023, stacjonarnie w hotelu Vega we Wrocławiu przy ulicy Grabiszyńskiej 251 w godzinach 10.00 do 15.30. Koszt za dwa szkolenia to 200 zł brutto za osobę. Niestety mamy ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje zasada „Kto pierwszy…” Zgłoszenia przyjmujemy mailowo na adres: k.krukowski@infopodatek.pl

To również świetna okazja, aby poznać bliżej nasz Infopodatkowy Zespół przy wspólnej kawie czy herbacie!

 
  Zapraszamy serdecznie!
Kancelaria Rachunkowa Infopodatek